Projektowanie wizytówek

Zrób wrażenie na kliencie  dzięki oryginalnej wizytówce opracowanej przez naszych grafików w agencji SiteArt. Dobry projekt wizytówki pozwala na wyróżnienie się pośród konkurencji. Są one niezwykle istotnym elementem podczas spotkania z kontrahentami. Naszym celem jest stworzenie unikalnego projektu graficznego, dzięki któremu Twoja firma stanie się rozpoznawalna. Jeśli szukasz niecodziennych rozwiązań, to zmień standardowe wizytówki na tłoczone, wypukłe bądź składane. Wizytówki, które tworzymy zapadają w pamięć od pierwszego wejrzenia. Sprawdź naszą ofertę oraz portfolio.

Najlepsze projekty wizytówek tylko z SiteArt

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu wszystkie projekty, które opuszczają naszą “kuźnie” są wyjątkowe.  Zamawiając u nas projekt wizytówki masz pewność otrzymania produktu najwyższej jakości. Nasza wizytówka to doskonała szansa, aby pierwsze wrażenie na kliencie było przez niego niezapomniane.

Projekt wizytówki 1 stronnej – 100zł netto.
Projekt wizytówki 2 stronnej – 150zł netto.
Projekt wizytówki 3D – wyceniamy indywidualnie

Wizytówki firmowe

Aby wizytówka mogła zostać wykonana poprawnie niezbędna jest konsultacja z klientem, podczas której ustalane są niezbędne informacje dotyczące tego co powinno się na niej znajdować lub ewentualnych wskazówek w kwestii samego wyglądu. Dzięki temu klient ma pewność, iż bilecik reklamowy będzie na zgodny  z jego oczekiwaniami.

Formaty i standardy

Wizytówki wykonujemy w pełnym kolorze zgodnie z obowiązującymi standardami i normami:

-format 90x50mm oraz  85x55mm (Eurostandard). Na życzenie nabywcy, możliwe jest stworzenie projektu w niestandardowych rozmiarach.

-pracujemy w rozdzielczości co najmniej 300dpi, aby zachować odpowiednią jakość,

-projektujemy w CMYK’u

-zgodnie z zaleceniami drukarni.

Wyróżnij się, używając secjalnego wykończenia.

Drukarnie oferują różne opcje wykończenia wizytówek. Jeśli szukasz nietypowych rozwiązań wybierz wydruk tłoczony, wypukły, foliowany, matowy lub składany. Jednak nie zawsze te rozwiązania sprawdzają się najlepiej, bardzo często prostota i elegancja trafiają lepiej do odbiorcy.

Nasze ostatnie realizacje

 • Sklep WooCommerce

  Sklep WooCommerce

 • Sklep prestashop

  Sklep prestashop

 • Strona profesjonalna

  Strona profesjonalna

 • Strona prosta

  Strona prosta