Projektowanie logotypów

Jeśli chcesz, aby Twoja firma stała się rozpoznawalna jesteś zobowiązany posiadać prosty i ciekawy logotyp. Musi być on utożsamiany z Twoją branżą, w przeciwnym wypadku może zostać źle odebrany. Logo jest kluczowym znakiem Twojej działalności, który ma wpływ na to jak będzie postrzegana Twoja firma, dlatego projekt musi być przemyślany i ponadczasowy, a jednocześnie zgodny z obowiązującymi trendami. Zaprojektowanie takiego logotypu, wiąże się z kreatywnością i dużym talentem jego twórcy, a także jego doświadczeniem. Decydując się, na zlecenie nam stworzenia Twojego logotypu masz pewność, iż produkt, który otrzymasz będzie w najwyższej jakości.

Etapy realizacji

Wszystkie projekty stron internetowych, sklepów, logotypówulotek czy wizytówek staramy się wykonać z najwyższą dokładnością i starannością. Dlatego proces realizacji rozbijamy na kilka podpunktów, dzięki którym praca staje się łatwiejsza i bardziej efektywna.

Cena projektu logotypu – 150zł netto

 

Krok pierwszy

Pierwszym punktem pracy jest kontakt z klientem i zapoznanie z branżą, w której działa. W czasie rozmowy staramy się wysłuchać ewentualnych pomysłów i propozycji oraz zbieramy jak najwięcej informacji służących do stworzenia logotypu. Po rozmowie podpisujemy umowę i zabieramy się do pracy.

Krok drugi

W drugim etapie realizacji, gdy posiadamy już ogólną wizję na podstawie wniosków i ewentualnych pomysłów staramy się naszkicować kilka przykładowych projektów, które następnie przeniesiemy do wektora.

Krok trzeci

W trzecim punkcie, projekt naszkicowany na kartce, przenosimy do programu służącego do obróbki wektorowej, w którym powstaje kilka przykładowych wersji logotypu. Po otrzymaniu wpłaty, gotowe projekty przesyłamy do klienta.

Krok czwarty

Po przesłaniu gotowych wersji projektów logotypu, klient wybiera najlepszą, którą poddajemy ostatecznej obróbce, a finalną wersję zgodnie z umową przekazujemy nowemu nabywcy wraz z przekazaniem praw autorskich.

Nasze ostatnie realizacje

 • Sklep WooCommerce

  Sklep WooCommerce

 • Sklep prestashop

  Sklep prestashop

 • Strona profesjonalna

  Strona profesjonalna

 • Strona prosta

  Strona prosta